Overené cestovné agentúry

Prvý krok pri plánovaní dovolenky alebo pobytu ste už úspešne absolvovali. Vybrali ste si Slovensko ako vašu cieľovú destináciu. Druhým krokom je rozhodnúť sa, či chcete vašu cestu namáhavo naplánovať sami, alebo sa spoľahnúť na overené cestovné kancelárie, aby to spravili za vás. V našom článku si teraz priblížime niekoľko cestovných agentúr, ktoré vás zaručene nesklamú.

Firotour

Táto cestovná agentúra a kancelária pôsobí na Slovensku už od roku 1990. Aj keď ju väčšina z nás pozná najmä z hľadiska ponuky zájazdov do exotických krajín a letných dovoleniek, len málokto tuší, že Firotour ponúka aj zájazdy a pobyty v rámci Slovenska. Podľa termínu vášho pobytu by vás mohli zaujať ponuky lyžovačiek v Tatrách alebo letné dovolenky s wellness pobytov v rôznych Aquaparkoch.

FIFO

Táto menšia cestovná agentúra nás zaujala najmä širokou ponukou ozdravovacích pobytov v kúpeľoch. A Slovensko je na kúpele bohatou krajinou. Nájdete tu kúpele, ktoré sú vhodné pre kardiovaskulárne ochorenia, reumatikov ale aj rôzne kožné problémy. Stačí si len na webovej stránke agentúry vybrať vašu destináciu a dostanete širokú ponuku rôznych ubytovacích možností. Na výber máte 3* hotely, rôzne stravovacie varianty a dokonca aj typy na to, ako sa k jednotlivým kúpeľom najlepšie dopraviť. Či už prídete vlastnou dopravou, teda autom, alebo využijete vlakové alebo autobusové spoje.

Satur

Cestovná kancelária Satur je stálicou na slovenskom trhu čo sa týka exotických zájazdov. Pred nedávnom však do jej ponuky pribudli aj rôzne wellness pobyty a lyžiarske zájazdy. V prípade, že plánujete navštíviť slovenské hory v zime, ponúka široký výber rôznych lyžiarskych stredísk. Môžete si vybrať nielen spomedzi známych miesto ako je Jasná dolina alebo Donovaly, ale Satur ponúka aj menšie strediská napríklad v Malej alebo Veľkej Fatre.

MILO tour

Táto malá cestovná agentúra so sídlom vo Zvolene ponúka mnoho rôznych zájazdov na Slovensku. Radi sa bicyklujete? Prečo si teda nespraviť cyklozájazd? V ponuke nechýbajú taktiež ani wellness pobyty alebo pobyty pri horských jazerách s turistikou.