Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíka
Množstvo
Spolu
Máte0položiek v košíku. Vo vašom košíku je 1 produkt.
Celkom produkty
Spolu za doručenie:  Bude určené
Spolu
Pokračovať v nákupe Pokračovať do pokladne
Novinka Znížená cena! Nové onú exkluzivitu Huawei Echolife HG8247H5 GPON ONT 1GE+3FE+2TEL+WIFI+CATV 4 porty catv onú exkluzivitu gpon fiberhome Zväčšiť

Nové onú exkluzivitu Huawei Echolife HG8247H5 GPON ONT 1GE+3FE+2TEL+WIFI+CATV 4 porty catv onú exkluzivitu gpon fiberhome

€37.93

Nový produkt

Kompatibilné Huawei
Číslo Modelu Huawei Echolife HG8247H5 GPON ONT
XPON gpon
Vlákna Typu Jediný Režim
Porty 1GE+3FE+2TEL+WIFI+CATV
Názov Značky Wowphoon
Certifikácia CE
Aplikácia FTTH FTTB FTTX Siete
Pôvod CN(Pôvodu)
Firmware anglická verzia
Typ Konektora SC/APC
Veľkosť 34*18*5

Nové onú exkluzivitu Huawei Echolife HG8247H5 GPON ONT 1GE+3FE+2TEL+WIFI+CATV 4 porty catv onú exkluzivitu gpon fiberhome

Huawei HG8247H5 FTTH poskytuje štyri GE porty, jeden HRNCE porty, jeden CATV port, jeden USB port, a podporuje 2.4 G Wi-Fi.Na ONT funkcie high-výkon presmerovanie schopnosti na zabezpečenie vynikajúci zážitok s VoIP, Internet, a HD video služby.Tieto funkcie, aby EG8247H5 ideálnou voľbou pre širokopásmový prístup.

Pracovné prostredie: Prevádzková teplota: 0 ° C na 40ºC Prostredia, vlhkosť: 5% až 95% (nekondenzujúca) Statické spotreba 7.5 W špecifikácie Napájania Napájací adaptér vstup: 100-240 V AC, 50-60 Hz, Systém napájania: 11-14 V DC, 1 A Siete na strane Port GPON Užívateľ strane Porty 1GE+3FE+1POTS+1USB+CATV+WIFI Indikátory POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS/CATV

Rozmery

(dĺžka x šírka x výška) 220 mm x 160 mm x 32 mm Hmotnosť Približne 500 g

Štítky: router optica otn, dáždnik biely, catv optika, gpon onú exkluzivitu, gpon ont, gpon huawei olt, gpon sc apc, česť, onú exkluzivitu, gpon catv zte.

Napísať recenziu

Nové onú exkluzivitu Huawei Echolife HG8247H5 GPON ONT 1GE+3FE+2TEL+WIFI+CATV 4 porty catv onú exkluzivitu gpon fiberhome

Nové onú exkluzivitu Huawei Echolife HG8247H5 GPON ONT 1GE+3FE+2TEL+WIFI+CATV 4 porty catv onú exkluzivitu gpon fiberhome

Súvisiace produkty